Úvod » Nabíjačky pre fotoaparáty » Sony » Nabíjačka pre batériu Sony DSC-RX100 IV
Nabíjačka pre batériu Sony DSC-RX100 IV
DOSTUPNÉ
Číslo produktu: PE-N-BX1-DSC-RX100IV
Výrobca: Alternatívny
Záruka: 24 mesiacov
cena:
Strážny pes:
Strážny pes
do košíka:
  ks
Kompatibilný produkt
Kompatibilita s modelom: DSC-RX100 IV
Nabíjačka nabíja originál./neoriginál. aku. pre Sony CyberShot DSC-RX100 IV
Signalizácia nabíjania: červenou LED
Signalizácia dobitia: zelenou LED
Signalizácia chyby pri nabíjaní: oranžovou LED
Kábel do zásuvky: ÁNO
LCD displej: NIE
Ochrana proti prebitu, prehriatiu a skratu: ÁNO
Parametre
Produkt: Kompatibilný
Vstupné napätie: AC 100V až 240V, 50/60Hz , 0.2A
Výstupné napätie: DC 4.2V ~ 600mA